Komentowana treść: WHDLoad - nowości
[#1] Re: WHDLoad - nowości
WoW. Sporo tego. :)

Ilość nowych/ulepszonych instalerów zawsze jest tak duża? (w sensie czy zainteresowanie WHDLoad nie spada)
[#2] Re: WHDLoad - nowości

@El Amigos, post #1

To zależy tylko od ludzi, i powiadam, nic przyjemniejszego od chwycenia sprawy we własne ręce i wysłania żądania / unikatowej gry lub sugestii / błędów któremuś z twórców.
[#3] Re: WHDLoad - nowości

@El Amigos, post #1

Przejrzyj poprzednie wiadomości tego dotyczące. Kiedyś informowaliśmy o tym co tydzień, a od kilku miesięcy w odstępach miesięcznych lub dłużej. Ilość nowości jest coraz mniejsza, tylko ostatnio jakiś mały wysyp był.
[#4] Re: WHDLoad - nowości

@mailman, post #3

Bo sezon wakacyjny, a niektórzy z ekipy WHDLoad zapewne jeszcze nie pracują i mają trochę czasu wolnego

A tak na poważnie, to sam się dziwię. Wprawdzie od dłuższego czasu jestem uzależniony od kaprysów E-UAE, ale nowości na WHDLoad staram się na bieżąco sprawdzać... i rzeczywiście jest wysyp.

Niech no tylko wyjdzie E-UAE z poprawną obsługą save z WHDLoad :D
[#5] Re: WHDLoad - nowości

@Solo Kazuki, post #4

Bo sezon wakacyjny, a niektórzy z ekipy WHDLoad zapewne jeszcze nie pracują i mają trochę czasu wolnego

Nie wiem skąd ta informacja. Wszyscy pracują zawodowo, zwłaszcza Ci, najbardziej aktywni w ostatnim czasie JOTD i CFou!, którzy od ponad pół roku niczego nowego praktycznie nie przygotowali (JOTD się właśnie ostatnio ocknął). CFou! nawet zaprzestał rozwoju Eye of the Beholder AGA (i innych planowanych projektów) z uwagi właśnie na obciążenie zawodowe.

i rzeczywiście jest wysyp.

Ja tam w porównaniu z innymi latami wysypu nie widzę. Wystarczy przejrzeć informacje, które podawaliśmy. W tym roku informowaliśmy o nowościach tylko cztery razy: w styczniu (za 2 miesiące 17 pozycji), w kwietniu (za 3 miesiące 18 pozycji), w czerwcu (za 2 miesiące 17 pozycji), w lipcu (za 5 tygodni, najwięcej od dłuższego czasu). Kiedyś nowości za jeden miesiąc były w okolicy tego, co teraz za dwa lub więcej miesięcy. Ten problem zauważono także na innych forach.
[#6] Re: WHDLoad - nowości

@mailman, post #5

> Nie wiem skąd ta informacja.

Joke, man, joke... :P

> Ja tam w porównaniu z innymi latami wysypu nie widzę.

Ja mówię o tym w skali obecnego roku

A swoją drogą niedawno było tego tak mało, że jeden mój kumpel pomyślał że z projektem WHDLoad już koniec...

Ostatnia edycja: 10.07.07 12:44:39
[#7] Re: WHDLoad - nowości

@mailman, post #5

No ale czemu sie dziwicie,zbior starych gier ma skonczona wielkosc wiec oczywiste ze coraz mniej pozycji zostaje..

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem